
Триммерге арналған леска, жұлдыз 2 мм х 64 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FLEX CORD 2 мм x 64 м қайшы балық аулау сызығы 1000 Вт-қа дейінгі бензин және электр өрімдері үшін кесу элементі ретінде пайдаланылады. Оның бесбұрышты пішіні және қалыңдығы 2 мм, сондықтан көгалды әрлеу, құрғақ шөптерді, арамшөптерді және ұсақ бұталарды кесу үшін осындай балық аулау сызығы бар қайшыны үлкен аумақтарда пайдалануға болады. Артықшылықтары: Жұлдыз пішіні біркелкі шабуды қамтамасыз етеді, "жыртылған" шөптің пайда болуын болдырмайды және оның сарғаюына жол бермейді. Өткір қырларының арқасында балық аулау сызығы тапсырмаларды орындауды жеңілдетеді және триммер қозғалтқышына түсетін жүктемені азайтады. Желі нейлоннан жасалған, сондықтан ол бір уақытта берік, тозуға төзімді және жеңіл — салмағы небәрі 170 г. Ұзындығы 64 м, жиегі бар, тіпті триммерді үнемі пайдалансаңыз да, бүкіл маусымға жетеді. Желі ыңғайлы және берік көпіршікте келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 171 кг |
| Ұзындығы | 64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | звезда |
| Штрих-код | 4044996166667 |
- Бағасы: 843 ₸

