
Триммерге арналған леска, жұлдыз 2.4 мм х 58 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2,4 мм x 58 м Denzel FLEX CORD желісі электр желісінен де, бензиннен де жұмыс істейтін орташа қуатты триммерлерге арналған. Өткір бұрыштық қырлары және диаметрі 2,4 мм болатын "жұлдыз" қимасының арқасында балық аулау сызығы жас және құрғақ шөптерді, бұталардың жас өскіндерін (мысалы, таңқурай) оңай жеңе алады. Артықшылықтары: Бесбұрышты пішін әртүрлі қаттылықтағы шөптер мен сабақтарды жыртпайды, бірақ қайшы қозғалтқышына түсетін жүктемені азайта отырып, оларды біркелкі кеседі. Балық аулау желісі жоғары сапалы нейлоннан жасалған, сондықтан ол тозуға төзімді және салмағы небәрі 220 г. Балық аулау сызығының ұзындығы 58 м және бұл қайшыны жиі пайдаланған кезде де бүкіл маусымға жетеді. Желі берік блистерге салынған және сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 223 кг |
| Ұзындығы | 58 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | звезда |
| Штрих-код | 4044996166674 |
- Бағасы: 944 ₸

