
Триммерге арналған леска, шаршы 2 мм х 57 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FLEX CORD 2 x 57 м балық аулау желісі орташа немесе жоғары қуатты электр және газ триммерлеріне құйылады. Оның қалыңдығы 2 мм шаршы түріндегі қимасы бар, сондықтан ол тек жасыл шөптерді ғана емес, сонымен қатар биік, құрғақ өсімдіктерді, арамшөптерді, түйежапырақтарды, арамшөптерді және лопухаларды кесуге өте ыңғайлы. Мұндай балық аулау желісі бар қайшыларды қала маңындағы аудандарда, қалалық алаңдарда, көшелерде және т.б. пайдалануға болады. Артықшылықтары: 4 сүйір бұрыш одан да үлкен аумақтарды жылдам және сапалы өңдеуді қамтамасыз етеді, тегіс кесінді жасауға көмектеседі, шөпті ұсақтамайды. Жоғары сапалы нейлон балық аулау сызығына беріктік береді, оның тозуға төзімділігін арттырады, сонымен бірге салмақ түсірмейді (тұтас иіннің салмағы небәрі 230 г). Ұзындығы 57 м триммер жүйелі түрде пайдаланылса да, келесі маусымға дейін желіні сатып алуды ұмытпауға мүмкіндік береді. Қаптама ретінде блистер пайдаланылады — онда балық аулау сызығын сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 226 кг |
| Ұзындығы | 57 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166681 |
- Бағасы: 1 025 ₸

