
Триммерге арналған леска, шаршы 2.4 мм х 40 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FLEX CORD желісі орташа және жоғары қуатты бензин мен электр триммерлеріне арналған. Қиманың шаршы түрі мен диаметрі 2,4 мм әр түрлі қаттылық дәрежесіндегі шөптерді, жас бұталарды, биік арамшөптер мен арамшөптерді шабуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Өткір бұрыштардың болуына байланысты балық аулау сызығы шөптер мен сабақтарды жыртпайды, керісінше оларды тегіс кесіп, шөптің сарғаюына жол бермейді. Шаршы қимасы қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайтуға көмектеседі, бұл үлкен аумақтарды өңдеу кезінде қайшыны қызып кетуден қосымша қорғайды. Желі беріктігі жоғары нейлоннан жасалған. Ол тозуға төзімділікті арттырады және кескіш элементті жеңіл етеді — тұтас шанақтың салмағы небәрі 230 г.Ұзындығы 40 м қайшыны мезгіл-мезгіл қолданғанда бір маусымға жетеді. Төзімді көпіршік желіні сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 228 кг |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166698 |
- Бағасы: 1 025 ₸

