
Триммерге арналған леска, екі компонентті шаршы 2 мм, 15 м Extra cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,0 мм х 15 м балық аулау желісі жоғары қуатты газ триммерлеріне арналған. Екі компонентті құрылымның арқасында оның жұмыс ресурсы бір компонентті балық аулау желілерімен салыстырғанда 40% -ға артты. Қураған ағаштарды, кез келген қаттылықтағы шөптерді, ұсақ сабақтарды және арамшөптерді, тіпті қиын жерлерде де кесуге өте ыңғайлы. Артықшылықтары: Балық аулау желісі RA6 полиамидінен және BASF полиамидінен жасалған. Мұндай шешім оның беріктігі мен тозуға төзімділігін бірнеше есе арттырады. Өткір бұрыштары бар шаршы пішіндегі қима және диаметрі 2 мм қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайтуды қамтамасыз етеді және "жыртылған" шөптің пайда болуын болдырмайды. Сызықтың ұзындығы 15 м — бұл сирек пайдалану кезінде бүкіл маусымға жеткілікті, өйткені екі компонентті сызықты тұтыну дәстүрліге қарағанда әлдеқайда төмен. Сызық көпіршікке оралған, сондықтан оны шатасу қаупінсіз сақтауға ыңғайлы және оны артқы жағындағы арнайы тесіктен шығару өте оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 59 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид ТМ BASF + полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166704 |
- Бағасы: 436 ₸

