
Триммерге арналған леска, екі компонентті дөңгелек 2 мм, 15 м Extra cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,0 мм x 15 м балық аулау сызығы жоғары қуатты бензин триммерлеріне сәйкес келеді. Оның дөңгелек қимасы және ені 2 мм, сондықтан жас және құрғақ шөптерді, таңқурайдың және басқа бұталардың жас өскіндерін, арамшөптерді шабуға жарамды. Балық аулау желісі екі бөліктен тұрады - жоғары созылатын өзек және пластикалық сыртқы қабық. Бұл шешім дәстүрлі балық аулау желілерімен салыстырғанда кескіш материалдың пайдалану мерзімін 40%-ға дейін арттырады. Артықшылықтары: Балық аулау желісін өндіруде полиамид RA6 және BASF қолданылады. Олар өз қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды және тіпті жұмыс істеп тұрған учаскелерде де жоғары сапалы жұмысты қамтамасыз етеді. 15 м сызықтың ұзындығы қайшыны жиі пайдаланған кезде бірнеше айға немесе сирек пайдаланған кезде толық маусымға жетеді. Сызық көпіршікте келеді, оны алу оңай және сақтауға ыңғайлы. Сызық жеңіл материалдардан жасалған, сондықтан тұтас жіптің салмағы небәрі 70 грамм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 54 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид ТМ BASF + полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166735 |
- Бағасы: 441 ₸

