
Триммерге арналған леска, екі компонентті дөңгелек 2.65 мм, 15 м Extra cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,65 мм x 15 м триммер сызығы екі құрамдас бөліктен тұрады, сондықтан ол қуатты бензин кескіштерге жарамды. Төзімді полиамидті өзек, серпімді үстіңгі қабат, дөңгелек қимасы және диаметрі 2,65 мм арамшөптерді, құрғақ шөптерді, жас бұталарды, түйежапырақтарды және арамшөптерді тиімді шабуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Коаксиалды желі жоғары беріктікке және тозуға төзімділікті арттыруға ие, оның жұмыс істеу мерзімі қарапайым балық аулау желілерімен салыстырғанда 40%-ға жоғары. Сызық баяу жұмсалады, сондықтан 15 м ұзындық ұзақ уақытқа жетеді. Көпіршік түріндегі қаптама желіні оңай алып тастауға және оны шатасу қаупінсіз сақтауға мүмкіндік береді. Тұтас балық аулау сызығының салмағы небәрі 95 грамм, сондықтан триммерге салынған бөлік оны мүлдем ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 95 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.65 мм |
| Материал | полиамид ТМ BASF + полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166742 |
- Бағасы: 628 ₸

