
Бензинді көгалшапқыш GLD-460SP, 146 куб.см, ені 46 см, жетегі 7 деңгей, шөп жинағыш 50 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel GLD-460SP шөп шабатын машина ауладағы шөптерді кесу және мульчирование үшін жасалған. Модель өздігінен жүретін түрге жатады, сондықтан жұмыс процесі айтарлықтай жеңілдетіледі - құрылғының өзі қозғалысқа келтіріледі, ал пайдаланушыға оны тек қажетті бағытқа бағыттау жеткілікті. Күшейтілген палуба, дөңгелектердің үлкейтілген диаметрі және берік пышақ қалың бұталар мен сабақтары бар күрделі аумақты тиімді шабуды қамтамасыз етеді. Жүйелі түрде қолданған кезде көгалшапқыш арамшөптердің аумаққа таралуына жол бермейді. Denzel қозғалтқышы отынды орынды тұтына отырып, пышақтың 3000 айн/мин жоғары айналу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Бір резервуар 40-60 минут жұмыс істеуге жетеді. Бір өтуде шөп шабу ені 46 см - осылайша, 1,5 сағатта сіз шамамен 2500 шаршы метрді өңдейсіз. м. Шөп шапқыш биіктігі 25-тен 75 мм-ге дейін көгалды құрайды. Барлығы шөп шабудың 7 деңгейі бар, сондықтан спорт алаңын да, элиталық партерлік көгалдарды да жасауға болады. Артықшылықтары: Құрастыру сапасы: Шөп шапқышта BOSCH/NGK оталдыру шамымен жабдықталған қуатты және сенімді Denzel қозғалтқышы бар. Жоғары сапалы General Transmission доңғалақ жетегінің беріліс қорабы шөп шапқышты итерместен дұрыс бағытта оңай бағыттауға мүмкіндік береді. 3 жұмыс режимі: шөп жинағышқа жинау, бүйірден шығару және мульчирование. Соңғысы шөптің қосымша ұсақталуын және оның өңделетін аумақта біркелкі таралуын білдіреді. Мульча топырақ үшін тамаша тыңайтқыш болып табылады және көгалдағы ылғалды сақтайды. Жұмыстың қарапайымдылығы мен қауіпсіздігі - барлық басқару элементтері ыңғайлы тұтқаға орналастырылған. Шөп жинағыштың сыйымдылығын арттыру есебінен жұмыс циклін ұлғайту - 50 л. Шөп жинағышты уақытылы босату - толықтығын бақылау үшін шөп жинағыштың жоғарғы жағында орналасқан арнайы индикатор қолданылады. Кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі - оператор іске қосу кезінде тұтқада орналасқан пышақ жетек тетігін абайсызда қолынан босатып алса, машина автоматты түрде өшеді. Көбіктенген резеңкеден жасалған жабыны бар тұтқа есебінен тербелістердің зиянды әсерін азайту. Ауа сүзгісінің болуы - қозғалтқыш цилиндріне ауа ағынымен қатты бөлшектер түссе, машина бұзылмайды. Жылдам тазалау және ұзақ мерзімді сақтауға дайындау - Quick Clean жүйесі мен арнайы фитингтің арқасында палуба жұмыс аяқталғаннан кейін оңай тазаланады, ал шөп пен кірдің қалдықтары таза судың қысымымен сыртқы бөліктерден жуылады. Жылдам сақтауға дайындау: Шөп шапқыштың тұтқасы жылдам қысылатын эксцентрлік бекіткіштердің арқасында тез бүктеледі. GLD-460SP көгал шабу машинасы техникалық қызмет көрсетуге және сақтауға ыңғайлы. Шөп шабу маусымын аяқтау үшін сыртқы элементтерден кір мен шөп қалдықтарын сумен жуу жеткілікті. Арнайы қондырма палубаның ішкі қуысын тазалауға мүмкіндік береді. Ықшам сақтау үшін тұтқаны бүктеп, өнімді келесі маусымға дейін сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шөп жинағыштың көлемі | 50 л |
| Шөп жинағыштың түрі | Аралас |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32.6 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58803_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 910 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шабу биіктігі максималды | 75 мм |
| Шабу биіктігі минималды | 25 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 588-Газонокосилки бензиновые |
| Шөп шабу деңгейлерінің саны | 7 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 4.5 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 146 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.5 л |
| Ерекшеліктері | мульчирование, быстрая очистка, боковой выброс |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | бензиновый 4-х тактный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шабу ені | 460 мм |
| Штрих-код | 4044996173139 |
- Бағасы: 161 300 ₸

