
Бензинді көгалшапқыш GLD-520SP, 196 куб.см, ені 52 см, жетек, 7 деңгей,шөп ұстағыш 60 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GLD-520SP өздігінен жүретін шөп шабатын машинаның арқасында сіз өзіңіздің сайтыңыздағы тамаша ландшафтқа оңай қол жеткізе аласыз. Өнімнің қуаты 6,5 а.к. тіпті арамшөптермен жабылған аумақты немесе сабақтары бар аумақтарды жақсарту үшін жеткілікті. Шабу ені 52 см 3700 шаршы метрді тиімді өңдеуге мүмкіндік береді. м небәрі 2 сағатта. Көгалшапқыш 4 режимнің бірінде жұмыс істейді: шабылған шөптерді 60 литрлік шөп ұстағышқа жинау, бүйірлік немесе артқы босату, мульчирование (яғни, шөпті мұқият ұсақтау және оны жеке учаскеде тарату). 25-75 мм диапазонындағы шабу биіктігінің 7 сатылы параметрі көгалдың кез келген түрін жасауға мүмкіндік береді: спорттық, жұмсақ, партерлік немесе кәдімгі. Артықшылықтары: Жалпы беріліс қорабы бар өздігінен жүретін жетек түрі: шөп шабатын машинаны күштеп итерудің қажеті жоқ, оны дұрыс бағытта бағыттау жеткілікті. Ақылды құрылыс және стильді дизайн: палубаның оңтайландырылған пішіні шөптің жақсы сіңуіне ықпал етеді, ал күңгірт бояу мәлімдеме жасайды. Құрама шөп ұстағыш : төзімді пластик пен жеңіл матаның үйлесімі бұйымның сенімділігін айтарлықтай арттырады және тазалауды жеңілдетеді. Дірілсіз жайлылық: резеңкеленген тұтқа тербелістерді басады және бірнеше сағат бойы шөп шабуға мүмкіндік береді. Стартер құлпын ұтымды орналастыру: ол тұтқаның бүйіріне орнатылады және қозғалтқышты жұмыс күйінен шықпай-ақ іске қосуға мүмкіндік береді. Қозғалтқышты құрастырудың жоғары сапасы: негізгі элементтер хромдалған цилиндрмен, жеңіл поршеньмен, BOSCH/NGK оталдыру шамымен және шыңдалған иінді білікпен ұсынылған. Деканы еш қиындықсыз тазалау: бұйым ішкі қуыстан шөп пен кірді кетіруге арналған шлангісі бар тазалау қондырғысымен жабдықталған (Quick Clean жүйесі). Бүктеу жүйесі: эксцентрлік қысқыштар тез қысылады және ашылады, бұл тұтқаны бірнеше минут ішінде бүктеп, шөп шапқышты дұрыс жерге қоюға мүмкіндік береді. GLD-520SP коммерциялық мақсатта пайдалануға арналмаған, бірақ оны үлкен спорт алаңдарында, білім беру мекемелерінің аумақтарында және саябақтарда қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шөп жинағыштың көлемі | 60 л |
| Шөп жинағыштың түрі | Аралас |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 42 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 590 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58804_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 970 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шабу биіктігі максималды | 75 мм |
| Шабу биіктігі минималды | 25 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 588-Газонокосилки бензиновые |
| Шөп шабу деңгейлерінің саны | 7 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 6.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | мульчирование, быстрая очистка, боковой выброс |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | бензиновый 4-х тактный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шабу ені | 520 мм |
| Штрих-код | 4044996173146 |
- Бағасы: 212 930 ₸

