
Триммерге арналған балық аулау сызығы, дөңгелек кесілген 2 мм x 30 см, 50 дана Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Триммер басына арналған 96100 FLEX CORD көгал шөптері мен ұсақ арамшөптерді шабу үшін қолданылады. Ол қуаты 500 Вт және одан жоғары электр триммерлерінде және бензин триммерлерінде қолданылады. Артықшылықтары: Қимасы дөңгелек пішінді балық аулау сызығы арзандығымен, ауыр жүктемелерге төзімділігімен, беріктігімен және аз тұтынылуымен ерекшеленеді, сонымен қатар шөптің біркелкі кесілуін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісі беріктігін арттыру үшін BASF полиамидін қосу арқылы RA6 полиамидінен жасалған. Сызық триммер басына мүмкіндігінше жылдам толтыру үшін кесілген түрде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 60 кг |
| Ұзындығы | 0.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166773 |
- Бағасы: 297 ₸

