
Бензинді көгалшапқыш GLD-460, 146 куб.см, ені 46 см, қолмен, 7 деңгей, шөп ұстағыш 50 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GLD-460 бензинді көгал шабу машинасы ауладағы көгал шөптерін шабуға арналған. Арматураланған болат корпус, 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған пышақ және ұзартылған диаметрлі дөңгелектер шөптің жақсы тартылуын, сабақтарының кесілуін және көгалдарға зақым келтірместен еркін қозғалуын қамтамасыз етеді. Қозғалтқыштың қуаты 4,5 а.к. және шабу ені 46 см/өту 1,5 сағатта 2500 шаршы метрге дейін өңдеуге болады. м. Шабу деңгейін реттеу 25-75 мм диапазонында қол жетімді. Сонымен, жұмсақ ландшафтты безендіру үшін биіктігін 70-75 мм, шөпті керемет партерлік көгалдың астына кесу үшін - 40 мм, ал спорт алаңын құру үшін реттегішті 30 мм-ге жылжыту жеткілікті. Артықшылықтары: Құрамдас бөліктердің жоғары сапасы - хромдалған цилиндр, шыңдалған иінді білік, жеңіл поршень және BOSCH/NGK оталдыру шамы өнімнің сенімділігін айтарлықтай арттырады. 2 жұмыс режимі - жинау режимінде барлық шабылған шөптер пластмассадан және матадан тұратын берік құрама шөп ұстағышқа жіберіледі, мульчирование режимінде шөп қосымша пышақпен ұсақталады және оны ұрықтандыру және кеуіп кетуден қорғау үшін көгалдарға біркелкі таралады. Тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс - көбіктенген резеңкеден жасалған тұтқа дірілдің ағзаға зиянды әсерін барынша азайтады. Стартер сымы бекіткішінің тұтқаның бүйір жағында ыңғайлы орналасуы - қозғалтқышты жұмыс күйінен шықпай-ақ іске қосуға мүмкіндік береді. Толықтық индикаторы арқылы шөп жинағыштағы шөп мөлшерін қарапайым бақылау - меңзер жалаушасы тербеледі немесе жинақ бос кезде көтеріледі және толған кезде демалады. Қауіпсіздік - егер оператор жұмыс кезінде пышақ жетегінің тұтқасын қолынан босатса, қозғалтқыш автоматты түрде өшеді. Жылдам тазалау және ұзақ мерзімді сақтауға дайындау - Quick Clean жүйесі мен арнайы фитингтің арқасында палуба жұмыс аяқталғаннан кейін оңай тазаланады, ал шөп пен кірдің қалдықтары таза судың қысымымен сыртқы бөліктерден жуылады. Жылдам қысылатын эксцентрикті бекіткіштер тұтқаны тез бүктеуге және құрылғыны ұзақ уақыт сақтауға дайындауға мүмкіндік береді. GLD-460 моделінің орташа қызмет ету мерзімі 5 жылды құрайды, өндірушінің кепілдігі 3 жылға созылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шөп жинағыштың көлемі | 50 л |
| Шөп жинағыштың түрі | Аралас |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 30.5 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58802_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00129-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 910 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шабу биіктігі максималды | 75 мм |
| Шабу биіктігі минималды | 25 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 588-Газонокосилки бензиновые |
| Шөп шабу деңгейлерінің саны | 7 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 4.5 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 146 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.5 л |
| Ерекшеліктері | мульчирование, жылдам тазалау |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | бензиновый 4-х тактный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шабу ені | 460 мм |
| Штрих-код | 4044996173122 |
- Бағасы: 148 390 ₸

