
Нәжіс сорғысы СФН750, 750 Вт, басы 16 м, 22000 л/сағ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СФН750 нәжіс сорғысының көмегімен бөлшектерінің диаметрі 25 мм-ге дейінгі таза және лас суды 5 м тереңдікте айдауға болады. Ол шұңқырлардан, септиктерден және кәріздерден ағынды суларды сорумен айналысады. 22000 л / сағ дейінгі жылдамдық су басқан үй-жайлар үшін дренаждық дренаж жүйесін ұйымдастыруға және мәжбүрлі кәріз жүйесін орнатуға жеткілікті. Ал елдегі суару жүйелерін орнату үшін 16 м-ге дейінгі қысым жеткілікті. Артықшылықтары: Сорғының конструкциясында қалқымалы механизм қарастырылған, сондықтан құрғақ жүрістегі жұмыс алынып тасталады. Сорғыны орнату оңай — ол үшін оны арқанның көмегімен тиеп, тік күйде бекіту жеткілікті. Кіріктірілген термиялық қорғаныс қозғалтқышты істен шығудан сақтайды: ол қызып кеткен кезде автоматты түрде өшеді. Шойыннан жасалған доңғалақ сенімді, сондықтан сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Сорғы корпусы шойыннан және тот баспайтын болаттан жасалған, бұл оны коррозиялық ортада сыну қаупінсіз пайдалануға мүмкіндік береді. Су деңгейінің сенсорының арқасында жұмыс автоматтандырылған және пайдаланушыға процесті бақылауға уақыт жоғалтудың қажеті жоқ. Корпустағы аяқтар сорғының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Қорғау дәрежесі IPX8 — корпус толығымен тығыздалған, яғни су ішке кірмейді. Корпуста тұтқа қарастырылған, сондықтан сорғыны тасымалдау ыңғайлы. Шлангты 2" қосуға болады, себебі жиынтықта фитинг бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 475 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/99801-99805_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 16.9 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 205 х 260 х 475 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 998-Насосы фекальные |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 м |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 25 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 16 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын және тот баспайтын болат |
| Қуат | 750 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996179407 |
- Бағасы: 65 000 ₸

