
Нәжіс сорғысы СФН1100-Н, 1100 Вт, арыны 10 м, 18000 л/сағ, Сибртех пышағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фекальды сорғы Сибртех СФН1100-Н қуаты 1100 Вт және өнімділігі 18000 л/сағ дейін және 5 м-ге дейінгі батыру тереңдігінде таза немесе лас сумен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ағынды сулардан, шұңқырлардан, резервуарлардан және су қоймаларынан айдау үшін, сондай-ақ жертөлелерден, жертөлелерден, траншеялардан, шұңқырлардан суды апаттық жағдайда сору үшін қолданылады. Сорғы кәріз жүйесіне орнату үшін оңтайлы, себебі ол судағы ірі бөлшектерді ұсақтауға арналған пышақпен жабдықталған, бұл бітелуді болдырмайды. Ол сондай-ақ суық ағынды сулармен жұмыс істейді, сұйықтықтың температурасы 35 °C-тан аспауы керек. Сорғы 10 м-ге дейін көтеру биіктігін қамтамасыз етеді, сондықтан оны елдегі суару жүйелерін ұйымдастыру үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары: Қалқымалы қосқыш сорғының құрғақ жүрісте жұмыс істеуіне жол бермейді. Сорғыны монтаждау арнайы дағдыларды қажет етпейді — корпус кабель арқылы құдыққа батырылады және тік күйде бекітіледі. Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, қызып кеткен кезде оны өшіреді. Су деңгейінің қалқымалы сенсорының арқасында жұмысты толық автоматтандыру. Шойыннан және тот баспайтын болаттан жасалған сорғы корпусының қызмет ету мерзімі жоғары, сондықтан сорғыны коррозиялық ортада пайдалануға болады. Доңғалақ шойыннан жасалған, бұл сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Сорғы тұтқамен жабдықталған, сондықтан оны тасымалдау ыңғайлы. Корпустағы аяқтар сорғының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Қорғау дәрежесі IPX8 — электрондық компоненттер судан сенімді қорғалған. Штуцер жиынтықта бар — 2" шлангіні қосуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 475 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/99801-99805_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 16.4 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 206 х 260 х 475 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 998-Насосы фекальные |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 м |
| Сорғының максималды қысымы | 10 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын және тот баспайтын болат |
| Қуат | 1100 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996179414 |
- Бағасы: 66 960 ₸

