
Нәжіс сорғысы СФН1500-Н, 1500 Вт, арыны 19 м, 25000 л/сағ, Сибртех пышағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СФН1100-Н қуатты 1500 Вт нәжіс сорғысының өнімділігі 25000 л/сағ дейін жетеді және лас сумен де, таза сумен де жұмыс істеу үшін қолданылады. Оны шұңқырларды, контейнерлерді, су қоймаларын, арықтарды, ағынды суларды және траншеяларды сору немесе су басқан аумақтарды ағызу үшін пайдалануға болады. Ал дизайндағы пышақтардың арқасында ол судағы ірі бөлшектерді ұсақтайды, сондықтан ол елдегі кәріз жүйесін ұйымдастыруға жарамды. Сондай-ақ сұйықтықтың температурасы 35 °C аспайтын ағынды сулармен жұмыс істеуге қабілетті. Сорғының басы 19 м-ге дейін жетеді, бұл суды бірнеше тарату нүктелері бар суару жүйелеріне жеткізу үшін жеткілікті. Артықшылықтары: Құрғақ жүрістен қорғауды қалқымалы механизм қамтамасыз етеді. Сорғыны монтаждау арқанның көмегімен жүзеге асырылады — оны 5 м тереңдікке дейін батырып, тік күйде бекіту керек. Қызып кеткен кезде қозғалтқыш кіріктірілген қорғаныс жүйесінің арқасында автоматты түрде өшеді, бұл оның бұзылуына жол бермейді. Сорғы су деңгейінің сенсорының арқасында желіден тыс жұмыс істейді. Корпус сапалы және берік материалдардан жасалған: шойын және тот баспайтын болат, бұл сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Шойыннан жасалған доңғалақ пластикалық аналогына қарағанда әлдеқайда ұзағырақ қызмет етеді. Сорғыны тасымалдауға ыңғайлы, себебі оның корпусында тұтқасы бар. Сорғы тұрақтылық үшін аяқтармен жабдықталған. Қорғау дәрежесі IPX8 — су корпустың ішіне енбейді. Жинақта шлангты 2" қосуға арналған фитинг бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 20.5 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/99801-99805_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 998-Насосы фекальные |
| Сорғының максималды қысымы | 19 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын және тот баспайтын болат |
| Қуат | 1500 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996179421 |
- Бағасы: 84 360 ₸

