
Нәжіс сорғысы СФН250, 250 Вт, басы 8 м, 10000 л/сағ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фекальды сорғы Сибртех СФН250 қуаты 250 Вт және өнімділігі 10000 л/сағ дейін бар және су басқан үй-жайлардан лас суды, шұңқырлардан және кәріздерден ағынды суларды сору үшін қолданылады. Ол сондай-ақ елдегі мәжбүрлі кәріз жүйесін немесе суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдаланылуы мүмкін. Ол айдалатын сұйықтықтың температурасы 35°C-тан аспауы тиіс суық ағындармен жұмыс істеу үшін жарамды. Сорғы шойыннан жасалған жұмыс дөңгелегімен жабдықталған, ол үлкен ресурсқа ие, бұл сорғыға 15 мм-ге дейінгі фракциялары бар суды тасымалдауға төтеп беруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қалқымалы механизм құрғақ күйде жұмыс істеуге мүмкіндік бермейді. Сорғыны 5 метр тереңдікте орнатуға болады — оны кабель арқылы құдыққа тиеп, тік күйде бекіту керек. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, қызып кеткен жағдайда оны өшіреді. Корпус шойыннан және тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан сорғы бұзылу қаупінсіз коррозиялық ортада жұмыс істей алады. Су деңгейінің сенсоры жұмысты автоматтандыруды қамтамасыз етеді — пайдаланушы тарапынан бақылаудың қажеті жоқ. Корпустағы штативтің арқасында сорғының тұрақтылығы. Қорғау дәрежесі IPX8 — герметикалық корпус судың ішке кіруіне жол бермейді. Корпустағы тұтқа тасымалдауды жеңілдетеді. 1¼" шлангты қосуға болады — фитинг жинақта бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/99801-99805_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НВ35.В.01031-20.PDF |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 9.7 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 170 х 215 х 445 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 998-Насосы фекальные |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 м |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 15 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 8 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын және тот баспайтын болат |
| Қуат | 250 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996179384 |
- Бағасы: 43 140 ₸

