
Шынжырлы ара шинасы DGS-5218, ұзындығы 45 см (18"), қадам 0.325", ойық 1.5 мм, 72 сілтеме Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel аралау шинасы ағаштарды кесуге, отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, шағын құрылысқа арналған Denzel DGS-5218 шынжырлы арамен үйлесімді. Ұзындығы 45 см үй тапсырмасын орындау және жартылай кәсіби қолдану үшін оңтайлы. Артықшылықтары: Төзімді ұнтақпен қапталған 66Mn4 неміс конструкциялық болаты ара полотносының сенімді жұмысын және деформациядан қорғауды қамтамасыз етеді. Шина 72 буынды шынжырға арналған, сондықтан ол ағаштың әртүрлі түрлерін оңай өңдей алады. Жетектегі жұлдызша берік және тозуға төзімді етіп жасалған, яғни шина ұзақ уақыт қызмет етеді. Шина шынжырлы араға мықтап бекітіледі, бұл тек тиімді ғана емес, сонымен қатар қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Шанақтағы арнайы арналар майлау майының шынжырға ұқыпты және біркелкі жеткізілуін және соның салдарынан араның кептелу қаупінсіз дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 555 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Сілтемелер саны | 72 дана. |
| Материал | Болат 66Мн4 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 3 625 ₸

