
DGS-4516 шынжырлы ара тізбегі, 40 см (16") жолақ, 3/8" қадам, 1,3 мм ойық, 57 сілтеме Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 59804 тізбегі Densel DGS-4516 шынжырлы арамен бірге пайдалануға арналған. 57 буыннан тұрады, ұзындығы 40 см ара шинасына сәйкес келеді, сондықтан ол жеке шеберханаларда ағаш дайындамаларды өңдеуге, бөренелерді кесуге, бақшадағы бұтақтар мен бұтақтарды кесуге өте ыңғайлы, сонымен қатар аң аулау мен балық аулау үшін пайдалы. Артықшылықтары: Тізбек легирленген болаттан жасалған, сондықтан ол соққыға жақсы төтеп береді, коррозияға төзімді және тіпті мұзды аралауға да жарамды. Чиптің, яғни орақ тәрізді кескіш буынның арқасында шынжыр оңай қайралады және іс жүзінде ластанбайды. Тізбекті лазермен қайрау технологиясы біркелкі кесулерді қамтамасыз етеді және қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді. Майды шынжырға автоматты түрде беру жүйесі оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қорғаныс қаптамасы шынжырдың өткір буындарында жарақаттанудың алдын алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Материал | Болат 8660 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
- Бағасы: 2 567 ₸

