
DGS-5218 шынжырлы ара тізбегі, 45 см (18") жолақ, 0,325" қадам, 1,5 мм ойық, 72 сілтеме Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 59805 тізбегі 45 см шинасы бар Denzel DGS-5218 шынжырлы араға арналған. Өткір қайралған буындар ағаштарды жөндеуге, салуға, құлатуға, бақтағы екпелерді күтіп-баптауға көмектеседі. Буындардың конструкциясы шынжырлы араның дірілін азайтуды және ыңғайлы аралауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Беріктігі жоғары қоспаланған болат тізбекті коррозиядан қорғайды. Кескіш буын шынжырдың тез тозуына және ластануына жол бермейтін орақ тәрізді пішінге ие. Лазерлік қайрау ара гарнитурасының жұмыс істеу мерзімін арттыруға және ара қозғалтқышын қызып кетуден қорғауға мүмкіндік береді. Майды шынжырға автоматты түрде беру технологиясы оның тозу дәрежесін азайтады. Тізбек кездейсоқ жарақаттанудың алдын алу үшін қорғаныс қаптамасында келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Сілтемелер саны | 72 дана. |
| Материал | Болат 8660 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 3 204 ₸

