
DGS-5820 шынжырлы ара тізбегі, 50 см (20") жолақ, 0,325" қадам, 1,5 мм ойық, 76 сілтеме Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel тізбегі DGS-5820 Denzel шынжырлы арасында жылжымалы бөлік ретінде пайдаланылады. Ұзындығы 50 см шинаға киілетін 76 буыннан тұрады, бұл оны жартылай кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді: ағаштарды құлату, құрылыс, қалың бұтақтарды аралау, отын дайындау және т.б. Артықшылықтары: Тізбек легирленген болаттан жасалған, ол жоғары беріктік пен коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Кішкентай орақ түріндегі кескіш буындар баяу тозумен сипатталады және іс жүзінде ластанбайды. Лазерлік қайрау жүйесі жұмыс процесінің тиімділігін арттыруға және ара жабдығының тозуын болдырмауға мүмкіндік береді. Тізбекке майдың қажетті мөлшері автоматты түрде жеткізіледі, сондықтан ол кептелу қаупінсіз дұрыс жұмыс істейді. Тізбек пайдаланушыны абайсызда жарақаттанудан қорғайтын тығыз қапшыққа салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Шинаның ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Сілтемелер саны | 76 дана. |
| Материал | Болат 8660 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 3 855 ₸

