
ПЦБ-4540 шынжырлы ара шинасы, ұзындығы 40 см (16"), қадам 0.325", ойық 1.5 мм, 64 Сибртех буындары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 59807 аралау шинасы Sibrtech PCB-4540 шынжырлы бензин арасымен ауыстырылатын жабдық ретінде пайдаланылады. Учаскеде, жорықтарда, аңшылықта және балық аулауда жұмыс істеу үшін оңтайлы сипаттамаларға ие — ұзындығы 40 см және қадамы 0,325". Артықшылықтары: Ұнтақпен қапталған 50 құрылымдық болат шинаны коррозияға, деформацияға және соққыға төзімді етеді, бұл оны мұз бен бөренелерді аралау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Шинаға 64 звеносы бар шынжыр орнатылады, бұл жұмсақ және орташа қатты ағаштарда біркелкі кесінді қалыптастыру үшін жеткілікті. Жетекші жұлдызша сенімділігімен ерекшеленеді, ол ара шынжырына айналу моментін дәл беруді және кептелуден қорғауды қамтамасыз етеді. Шинада майды тізбекке реттелетін түрде беру үшін арнайы саңылаулар қарастырылған. Бұл жүйе жұмыс тиімділігін арттыруға көмектеседі және ара жабдығының қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. 0,325" тізбек қадамымен шина іс жүзінде дірілсіз жұмыс істейді, бұл ыңғайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Сілтемелер саны | 64 дана. |
| Материал | Болат 50 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 2 538 ₸

