
ПЦБ-5850 шынжырлы ара шинасы, ұзындығы 50 см (20"), қадам 0,325", ойық 1,5 мм, Сибртехтің 76 буыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 59809 шинасы Сибртех ПЦБ-5850 бензинді шынжырлы араға арналған. Ұзындығы 50 см шинаны жартылай кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді: ағаштарды кесу, жеке құрылыс, көп мөлшерде отын дайындау, бақшадағы қалың бұтақтарды кесу. Артықшылықтары: Дайындау материалы — ұнтақпен қапталған беріктігі жоғары конструкциялық болат 50 — шинаны коррозиядан қорғайды және соққыға төзімділігін арттырады. Шинаға 76 звеносы бар шынжыр сәйкес келеді, олар бірге ұқыпты кесінділер мен тілімдерді қалыптастыруға, бір тәсілде қалың бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді. Тізбектің айналу моментін тасымалдауға жауап беретін жетек жұлдызшасы жоғары беріктікке ие, сондықтан күрделі тапсырмаларды орындаған кезде де ара жабдығы кептеліп қалмайды. Майлау майы шинадағы технологиялық ойықтар арқылы шынжырға уақтылы жеткізіледі, сондықтан аралау жабдығы ұзақ уақыт қызмет етеді. Тізбектің қадамы 0,325" ең аз діріл деңгейімен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Шинаның ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 585 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Сілтемелер саны | 76 дана. |
| Материал | Болат 50 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 3 266 ₸

