
ПЦБ-4540 шынжырлы араға арналған шынжыр, 40 см (16") жолақ, 0,325" қадам, 1,5 мм ойық, 64 Сибртех байланысы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 59810 аралау тізбегі Sibrtech PCB-4540 шынжырлы арасы үшін ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. 0,325" қадамы бар 64 сілтемеден тұрады, сондықтан тұрмыстық жағдайларда, шағын құрылыс алаңдарында, орманда, балық аулауда және жаяу серуендеуде жеке пайдалануға өте ыңғайлы. Мұндай шынжырлы араны дірілдің төмен деңгейіне байланысты қолыңызда ұстауға ыңғайлы. Артықшылықтары: Коррозияға қарсы жабыны бар жоғары сапалы 65 Г болат тізбекті берік етеді және соққы жүктемелерінен қорықпайды. Шынжыр буындарының орақ тәрізді профилі қайрауды жеңілдетеді және фитингтерді ластануға төзімді етеді. Лазерлік қайрау жүйесі буындардың өткірлігін ұзақ уақыт сақтауға және ағаштың біркелкі кесілуіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Жұмыс барысында тізбек автоматты түрде маймен майланады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі жоғары болады. Тізбек тығыз пакетте жеткізіледі. Бұл пайдаланушыны жарақаттанудан қорғайды және фитингтердің ластануын болдырмайды. Тізбектері бар бірнеше қапты бірден сатып алуға және оларды ыңғайлы түрде сақтауға болады, мысалы, әрбір қаптамада берілген металл сақиналарға ілу арқылы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ347 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ347.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Сілтемелер саны | 64 дана. |
| Материал | Болат 65Г |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 2 208 ₸

