
Электр дәнекерлеуіш ЭПСН-03-65/220, ағаш тұтқа, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЭПСН электр дәнекерлеуіші-03-65/220 91308 ағаш сабы бар электр тізбектерін, сымдарды, ұсақ бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Құралдың қуаты 65 Вт, сондықтан ол тапсырмаларды сәтті орындайды. Дәнекерлеуіш тұрмыстық және радиотехниканы жөндеу үшін, сондай-ақ автомобильдерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады. Артықшылықтары Шаншу мыстан жасалған, сондықтан ол тез қызады. Конструкция ұштықты жылдам ауыстыру мүмкіндігін қарастырады, бұл құралмен жұмысты жеңілдетеді. Қыздырғыш элемент нихромды спираль болып табылады, ол құралдың механикалық кернеулерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Тұтқасы ағаштан жасалған, сондықтан қызған кезде деформацияланбайды. Ыңғайлы тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайта отырып, қолыңызда сенімді орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-UA.АН03.В.11370-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "САПА КЕПІЛІ" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-UA.АН03.В.11370-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қыздыру уақыты | 4 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | медный сплав |
| Тұтқаның материалы | Дерево |
| Қуат | 65 Вт |
| Қыздыру температурасы | 370 градус |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Шаншу нысаны | лопатка |
| Штрих-код | 4606800075895 |
- Бағасы: 1 892 ₸

