
ЭПСН-25/220 электрлі дәнекерлеуіш, ағаш тұтқа, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар Sibrtech EPSN 25/220 91300 электрлік дәнекерлеу үтігі микросұлбаларды, ұсақ бөлшектерді және сымдарды дәнекерлеу үшін қолданылады. Қажет болған жағдайда оңай ауыстырылатын алынбалы ұшы бар. Құрал радиоәуесқойларға, автоэлектриктерге және өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы. Артықшылықтары Қыздыру элементі нихромды катушка болып табылады, ол соғылған немесе құлаған жағдайда құралдың сыну қаупін азайтады. Мыс ұшы тез қызады, бұл жұмыс уақытын қысқартады. Ағаш тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан ұзақ жұмыс шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-UA.АН03.В.11370-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "САПА КЕПІЛІ" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-UA.АН03.В.11370-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | медный сплав |
| Тұтқаның материалы | Дерево |
| Қуат | 25 Вт |
| Қыздыру температурасы | 270 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Шаншу нысаны | лопатка |
| Штрих-код | 4606800075871 |
- Бағасы: 1 695 ₸

