
Бит жинағы РН 2 х 60, болат S2, 10 дана. Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PH2x60 бір жақты биттер жинағы арт. 11300 бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 10 ауыстырылатын филлипс басты саптамалардан және 1/4 дюймдік алтыбұрышты саңылаулардан тұрады. Кәсіби жабдық PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, беріктігі жоғары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған. Әрбір саптамада коррозияның пайда болуын болдырмайтын никельмен қапталған жабын бар. Саңылаудағы ойықтар биттердің сырғып кетуіне және "жалап кетуіне" жол бермейді, өздігінен бұрап тұратын ағаш бұрандалармен жұмыс істеу кезінде бақылауды одан әрі күшейтеді, бұл шешім саптамалардың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді — бекіткіштер жарғанақпен ұсталады, осылайша бекітілетін бетті бос қолыңызбен ұстай аласыз. Шектеулі кеңістікте де жоғары өнімділік — 60 мм ұзартылған профильдің арқасында биттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. жиынтықтағы 10 дана — бит бүкіл бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — саптамалар еуро аспасы бар блистерде жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 138 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.147 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996180649 |
- Бағасы: 2 094 ₸

