
Бұрандалы тойтармаларға арналған тойтарғыш, тойтармалар М3, М4, М5, М6 Гросс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы тойтармаларға арналған Gross 40410 қолмен тойтарғыш бір бөліктен тұратын бұрандалы қосылымдарды жасауға арналған. Алюминийден, болаттан (М3, М4, М5, М6) немесе тот баспайтын болаттан (М3, М4, М5) жасалған тойтармалар қаңылтыр дайындамаларды, металл профильді және жеңіл конструкцияларды мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Әрбір өлшем үшін сәйкес бас қарастырылған. Тойтарма құрылыс, монтаждау жұмыстары үшін қолданылады, үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Алюминий қорытпасынан құйылған корпус құралдың кернеуге төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Бекіткіш гайкасы бар реттеу бұрандасы тойтармаларды сенімді орнату үшін жүріс мөлшерін реттеуге мүмкіндік береді. Эргономикалық тұтқалар ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Тұтқалар улы полиароматты көмірсутектері жоқ PAHs Free термопластикалық резеңкеден жасалған. Ауыстырылатын бастар тойтарма корпусына бекітіледі, сондықтан олар әрқашан қолыңызда. Тойтарғыштың көмегімен алынған конструкциялар әртүрлі конструкцияларды ілу үшін сәйкес бұрандаларды орнатуға мүмкіндік береді. Жиынтықта саптамаларды жылдам орнатуға арналған кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.6277 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 344 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 163 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 253 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тойтармалардың өлшемі | М3, М4, М5, М6 |
| Тойтармалар түрі | резьбовые заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996167695 |
- Бағасы: 26 598 ₸

