
Эпоксидті бітеуішті кетіруге арналған ірі кеуекті құрама губка 160х95х60 мм, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 160х95х60 мм Сибртех 86840 ірі кеуекті құрама ысқыш артық эпоксидті бітеуішті кетіру үшін қолданылады. Ол екі қабатты құрылымға ие: ретикуляцияланған көбіктен жасалған қатты қабат бастапқы тазалау үшін, ал жұмсақ қабат бетті әрлеу және суды кетіру үшін қолданылады. Артықшылықтары Жіктердің мінсіз сыртқы түрі және бітеуіштің ұзақ қызмет ету мерзімі — губка бітеуішті шайып кетпейді және оған тегістік береді. Тозуға төзімділік — губка ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Жұмыстың жоғары сапасы — ірі кеуекті пенопласт сіңіргіштігін жақсартады және бетінде дақтар қалдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 22 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | Пенополиуретан |
| Өлшем | 160 х 95 х 60 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пакет PP |
| Штрих-код | 4606800000000 |
- Бағасы: 304 ₸

