
Эпоксидті бітеуішті кетіруге арналған аралас целлюлозалық губка 150 x 95 x 50 мм, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 150х95х50 мм Сибртех 86838 целлюлозалық аралас губка артық эпоксидті бітеуішті кетіру үшін қолданылады. Ол екі қабатты құрылымға ие: ретикуляцияланған көбік пен целлюлозаның қатты қабаты бастапқы тазалау үшін, ал жұмсақ қабат бетті әрлеу және суды кетіру үшін қолданылады. Артықшылықтары Жіктердің мінсіз сыртқы түрі және бітеуіштің ұзақ қызмет ету мерзімі — губка бітеуішті шайып кетпейді және оған тегістік береді. Тозуға төзімділік — губка ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Жұмыстың жоғары сапасы — целлюлоза ылғалды жақсы сіңіреді және бетінде жолақтар қалдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | целлюлоза, полиуретанды көбік |
| Өлшем | 150 х 95 х 50 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пакет PP |
| Штрих-код | 4606800076144 |
- Бағасы: 1 981 ₸

