
Үш қабатты бет маскасы, 50 дана Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетке арналған үш қабатты маска 89242, 50 дана. қаптамада, қоршаған ортаның қолайсыз факторларынан жеке қорғауға арналған. Маскалар медициналық бұйымдарға жатпайды және тыныс алу мүшелерін өндірістік шаңнан қорғамайды. Бұйымды 2 сағаттан артық емес кию керек. Артықшылықтары Сапалы тоқыма емес полипропиленнің арқасында маскалар тозуға және сыртқы әсерлерге төзімді. Маскаларды киюге, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, себебі олардың салмағы аз. Әмбебап өлшемінің арқасында бұйымдар кез келген түрдегі бетке жарайды. Бетке сенімді бекітуге серпімді резеңке таспа мен мұрын қысқышы арқылы қол жеткізіледі. Жиынтықта ұзақ уақыт қолдануға арналған 50 маска бар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _баптамадағы саны | 50 |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800000000 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

