
Сибртех электр кабельдерінің орамдарын шешуге арналған 1000 В дейінгі диэлектрлік пышақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 78808-де 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік пышақ өрілген кабельдерді алу және электр сымдарын аршу үшін электр жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Пышақты техникалық қауіпсіздіктің барлық талаптарын сақтай отырып пайдалану қажет, жұмысты орындамас бұрын кернеуді өшіру қажет. Артықшылықтары Пышақ толығымен қауіпсіз және 1000 В дейінгі кернеудегі электр қуатымен жұмыс істегенде ГОСТ стандарттарына сәйкес келеді. Пышақ 4Cr14 баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қорғаныс шымылдығы қолдың кескіш бөлікке секіруіне жол бермейді және оператордың жарақат алу қаупін азайтады. Жиынтықта қауіпсіз тасымалдауға арналған жұмыс қалақшасының пластик қаптамасы бар. Екі компонентті резеңкеленген тұтқа қолға мықтап тіреледі және жұмыс кезінде сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| жүздің ұзындығы | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 258 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.03489-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.03489-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 129 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.119 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 185 мм |
| Пышақ материалы | cталь 4Cr14 |
| Тұтқаның материалы | резеңкеленген пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | наличие защитного чехла, небольшой вес изделия |
| Жайманың қаттылығы | 55-60 HRC |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996168166 |
- Бағасы: 2 621 ₸

