
ЖЖМ арналған канистр, премиум, 10л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Премиум 10 литрлік канистр DENZEL 53129 отынды немесе жанар-жағармайды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Ол жанармай құюға әлі алыс болған кезде және жанармай багындағы бензин таусылған кезде жолда көмектесе алады. Оны саяжайға, гаражға және басқа жерлерге қоюға болады, оны автокөліктерге жанармай құю үшін ғана емес, сонымен қатар жанармай құю үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Беріктік және жоғары ресурс — канистр статикалық разрядтың жиналуына жол бермейтін қоспалары бар жоғары тығыздықтағы HDPE полимерінен жасалған. Герметикалық — бұрандалы қақпақ сұйықтықтардың ағып кетуіне және булануына жол бермейді. Мөлдір корпус — құтының толу деңгейін бақылауға болады. Шүмек ішке қарай тартылады — бұл конструкция канистрді ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. 10 литрлік канистр жүксалғышқа оңай сыяды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Сертификат пожарной безопаснос |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.04ОПС0.С.ОС1.01650 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ашық сертификат" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.04ОПС0.С.ОС1.01650.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.799 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Материал | ПЭНД |
| Көлем | 10 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Штрих-код | 4606800076076 |
- Бағасы: 4 656 ₸

