
Спиртті қолға арналған антисептик 65%, "EKO +", 0.22л Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алкогольді антисептик Ресей "ЕКО+" арт. 92180 — бұл қолды немесе бетті дезинфекциялау, шаң мен кірден тазарту қажет болған жағдайда ең жақсы көмекші, бірақ жақын жерде сабын мен су жоқ. Антисептик әп-сәтте әсер етеді, бұйымдарға таза қолмен тигізу қажет болса, оны жолда немесе жұмыс арасында да қолдануға ыңғайлы. Артықшылықтары Антисептиктің құрамына эфир майы мен Е дәрумені кіреді, соның арқасында теріні қатайтпайды және құрғатпайды, керісінше қосымша ылғалдандырады. Антисептик құрамында сутегі асқын тотығы мен изопропил спиртінің (65%) болуына байланысты саңырауқұлақтарды, вирустарды және бактерияларды жояды. Шағын өлшемдері 85 x 30 x 50 мм антисептик салынған құтыны өзіңізбен бірге алып жүруге және қалтаңызда алып жүруге мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 177 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KK Д-KK.ПХ01.В.10909-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО "Сапаны сертификаттау" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.ПХ01.В.10909-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Өлшемдері | 85 х 30 х 50 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 921-Товары первой необходимости |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Штрих-код | 7930085650094 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

