
Алюминий деңгейі, 200 мм, фрезерленген, 2 көз, магнитті// Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фрезерленген алюминий деңгейі Gross 33669 ұзындығы 200 мм, магнитті, 2 көзді, берілген көлденең және тіктен ауытқуларды анықтауға қызмет етеді. Шеберлер құрылыс және жөндеу жұмыстары процесінде жабындарды төсеу, беттерді әрлеу, конструкцияларды монтаждау және т.б. кезінде пайдаланады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі және қос қабырғалы соққыға төзімді көпіршікті камералар құралдың жоғары қызмет ету мерзімі мен сенімділігіне кепілдік береді.Магниттердің арқасында деңгей ыңғайлы жұмыс істеу үшін болат беттерге оңай бекітіледі.Деңгейдің негізгі беті фрезерленген, бұл өлшеу кезінде қатені минимумға дейін азайтуға мүмкіндік береді (0,5 мм/м).Корпуста ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.Аспап Италияда өндірістің әр кезеңінде бақылаумен шығарылады, бұл оның жоғары сапасын растайды.Өндірісте көпіршікті ампулаларды монтаждау кезінде электронды бақылау жүзеге асырылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.166 кг |
| Материал | Алюминий |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 496 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 223 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 229 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 336-Уровни 3 глазка алюминиевые фрезерованные |
| Көзшелер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996175607 |
- Бағасы: 8 006 ₸

