
Тік бұрышты құрылыс бассейні, 120 л Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 120 литр болатын Sibrtech 81449 тікбұрышты құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Өлшеу шкаласы ішкі бетке жағылады, бұл қоспаларды сұйылту кезінде доза мен көлемнің сақталуын жеңілдетеді. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 2.82 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 315 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 895 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.АД37.В.15124-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.15124-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 638 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 120 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800076014 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

