
Жиынтықтағы қолғаптар, түстері: жасыл, фуксия қызғылт, сары, көк, қызғылт сары, ПВХ нүктесі, L, Ресей Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13 класты тоқылған қолғаптар саусақтардың жоғары сезімталдығын қажет ететін бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған. Ерекшеліктері Нейлон жіптен жасалған Тығыз тоқылған Жұқа мата Серпімді манжеттер Артықшылықтары Мақта қолғаптарымен салыстырғанда тозуға төзімділіктің жоғарылауы Жұқа мата қолдың терлеуіне жол бермейді және жақсартылған ауа алмасуды қамтамасыз етеді Қолға мықтап сәйкес келеді Жоғары тактильді сезімталдық Мата жанасуға жағымды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 114 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Жіптердің саны | 2 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 5 |
| Материал | Полиэстер |
| Өлшем | L 8 |
| Манжеттің түрі | икс-нить |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Түсі | желтый, зеленый, оранжевый, розовый, розовая фуксия |
| Штрих-код | 4606800074263 |
- Бағасы: 503 ₸

