
Жиынтықтағы қолғаптар, түстері: ақ, қызғылт фуксия, сары, жасыл, ПВХ нүктесі, L, Ресей Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 67852 L өлшемді қолғаптар, ПВХ жабыны бар "Нүкте", 4 түрлі түсті жұптан тұрады — ақ, фуксия қызғылт, сары және жасыл. Қозғалыс дәлдігін талап ететін бау-бақша және құрылыс жұмыстарында қолданылады. Қолды сызаттардан, кесулерден, қажалулардан және мозолейлерден қорғаңыз. Жұқа төсем саусақтардың жоғары тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді. ПВХ жабыны сырғуды болдырмайды, бұл құралдар мен ұсақ заттарды мықтап ұстауға көмектеседі. Қолғаптар кәсіби салада және тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар тығыз тоқылған нейлон иірілген жіптен жасалған, сондықтан олар мақтаға қарағанда тозуға төзімді. ПВХ-дан жасалған нүктелі жабын қолғаптардың тозуға төзімділігін арттырып, олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолғаптардың материалы жақсартылған ауа алмасуды қамтамасыз етіп, қол терісінің тыныс алуына мүмкіндік береді. Серпімді манжеттер білекке мықтап бекітіледі, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптардың матасы гипоаллергенді және жанасуға жағымды, сондықтан оларда жұмыс істеу ыңғайлы және денсаулыққа зиянсыз. Қолғаптардың ашық түстері бар, бұл нашар көріну жағдайында қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 91.2 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Жіптердің саны | 2 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 4 |
| Материал | Полиэстер |
| Өлшем | L 8 |
| Манжеттің түрі | икс-нить |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Түсі | ақ, сары, жасыл, қызғылт, қызғылт фуксия |
| Штрих-код | 4606800074027 |
- Бағасы: 431 ₸

