
Аккумуляторлы қайшылар-қайшылар G411 анк. 3.6В Ли-Ион 1.5 Ач Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel G411 сымсыз щеткалы қайшы жазғы коттедждегі сәндік өсімдіктерді ұқыпты ұстауға арналған. Жиынтықта жабдықтың екі түрі бар: көгалдарды шабу және бұталарды кесу. Қарапайым басқарудың және салмағы 0,6 кг жеңіл болғандықтан, тіпті егде жастағы адамдар да щеткалы қайшылармен оңай күресе алады. Артықшылықтары: Қылқалам қайшы батареямен жұмыс істейді, сондықтан олар электр желісіндегі энергияның болуына тәуелді емес, сонымен қатар пайдаланылған газдарды шығармайды. Жоғары ресурс — қозғалтқыштың мыс орамасы қызып кетуге төзімділігімен ерекшеленеді. Әртүрлі бұрыштарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін еңкейту бұрышын реттейтін тұтқа қарастырылған. Ал тұтқаның орнын құлыптау түймесі оның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Кіріктірілген 1,5 Ач батарея бір зарядта 35 минут бойы жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Қылқалам қайшы жұмысқа ыңғайлы болу үшін жабдықты жылдам ауыстыру жүйесімен жабдықталған. Жұмыстың тиімділігін арттыру үшін екі жақты пышақтар екі жағынан қайралады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.576 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01787-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96817.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01787-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 594-Садовые ножницы и кусторезы аккумуляторные |
| Батарея сыйымдылығы | 1,5 А*сағ |
| Батарея кернеуі | 3.6 В |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996180366 |
- Бағасы: 15 520 ₸

