
Аккумуляторлы телескопиялық штангасы бар қайшы-щетка кескіш G801E анк. 7.2В Ли-Ион 1.5 Ач Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel G801E телескопиялық штангасы бар сымсыз щетка қайшы бақша учаскесін күтіп ұстау үшін қолданылады. Олар екі қондырмамен бірге келеді: көгал шөптерін немесе бұталарды кесуге арналған. Жеңіл салмағы 1,1 кг және доңғалақ блогы бар алынбалы штанганың арқасында тіпті егде жастағы адамдар да оларды оңай басқара алады. Артықшылықтары: Қылқалам қайшы дербес жұмыс істейді, сондықтан оларды қуат көзінен алыс жерде пайдалануға болады. Сондай-ақ олар зиянды заттарды шығармайды, сондықтан пайдаланушыға және қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Қозғалтқыш қызып кету қаупін азайту үшін мыс орамасымен жабдықталған. Қылқалам қайшы бір зарядта 50 минут жұмыс істеуді қамтамасыз ететін кірістірілген 1,5 Ач батареямен жабдықталған. Телескопиялық тұтқа жұмысқа ыңғайлы болу үшін ұзындығы 800-1100 мм реттеледі. Еңкейту бұрышы реттелетін тұтқаның арқасында щетка кескіш қайшылармен тіпті жету қиын жерлерде де жұмыс істеу ыңғайлы. Жұмыстың ыңғайлылығы — жабдық бір қозғалыста өзгереді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.055 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 840 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01787-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96815.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01787-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 594-Садовые ножницы и кусторезы аккумуляторные |
| Батарея сыйымдылығы | 1,5 А*сағ |
| Батарея кернеуі | 7.2 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996180359 |
- Бағасы: 28 510 ₸

