
Ауыспалы қысқыштар, батырмалы механизм, құю тұтқалары, 180 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, түймелі механизмі және құю тұтқалары бар Gross 15711 бұрылмалы қысқыштары монтаждау және монтаждау жұмыстарының жылдамдығын айтарлықтай арттырады. Құрал диаметрі 35 мм-ге дейінгі фитингтерді, құбырларды және басқа бөлшектерді айналдыруға, ұстауға және бекітуге қызмет етеді. Реттелетін механизм кез келген бөлшектердің өлшеміне реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қысқыштардың беріктігі мен сапасын қамтамасыз ету үшін жұмыс бөлігі С45 болаттан жасалған және индукциялық шынықтырудан өткен. Titan finish коррозияға қарсы жабыны жұмыс бөлшектерін бұзылудан қорғайды. Батырмалы бекіту механизмі жұмыстың ыңғайлылығы мен жылдамдығын арттырып, жақтардың ашылу енін жылдам реттеуге мүмкіндік береді. Қысқыштар жалпақ заттарды ұстауға арналған қосымша ұстау аймағымен жабдықталған. Құю тұтқаларының арқасында қысқыштармен жұмыс істеу өте ыңғайлы, өйткені олар сырғып кетпейді. Өндіруші зауыттық ақауға 5 жыл кепілдік береді, бұл кенелердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.0695 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | C45 |
| Ерекшеліктері | кнопочный механизм фиксации |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
- Бағасы: 17 477 ₸

