
Ауыспалы қысқыштар, батырмалы механизм, құю тұтқалары, 400 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 15729 ұзындығы 400 мм, түймелі механизмі және құю тұтқалары бар реттелетін қысқыштар сантехникамен, фитингтермен, құбырлармен және т.б. жұмыс істеуге арналған кәсіби құрал болып табылады. Ойықтары бар жұмыс жақтары диаметрі 95 мм—ге дейінгі бұйымдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Қысқыштармен бөлшектерді тіпті жету қиын жерлерде де айналдыру ыңғайлы. Артықшылықтары Қысқыштар тозуға төзімді және берік С45 болаттан жасалған, бұл олардың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Түйме механизмі әртүрлі өлшемдегі бөлшектермен жұмыс істеу үшін жақтардың орнын жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Titan Finish жабыны металл бөлшектерді коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Қысқыш жақтарда сым мен шегелерді ұстауға арналған ойық қарастырылған. Резеңке төсемдері бар құю тұтқаларының арқасында құрал қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Өндірушінің зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдігі кенелердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.1967 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Губкалардың материалы | C45 |
| Ерекшеліктері | кнопочный механизм фиксации |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
- Бағасы: 43 606 ₸

