
Барбекюге арналған шанышқы 37 см, Camping Palisad тот баспайтын болаттан жасалған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 37 см, тот баспайтын болаттан жасалған Palisad Camping 69645 барбекю шанышқысы табиғатта немесе саяжайда демалу кезінде грильде немесе грильде пісіруге ыңғайлы. Ол тағамды оттан алу немесе аудару үшін ұстауға, сондай-ақ дайындығын тексеру үшін тесуге ыңғайлы.Артықшылықтарытот баспайтын болат шанышқыға коррозияға төзімділік пен беріктік береді.Ұзартылған тұтқасы бар шанышқы ыстық беттерге кездейсоқ тиіп кетсе, қызбайды, бұл күйіп қалу қаупін азайтады.Тұтқадағы саңылау оңай сақтау үшін шанышқыны ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.НВ09.В.00298-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Текстиль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС RU Д-CN.НВ09.В.00298-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 31 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.084 кг |
| Өлшемдері | 370 x 31 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 37 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4044996171869 |
- Бағасы: 945 ₸

