
Жиналмалы орындық 31 x 29 x 33 см Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері 31 x 29 x 33 см Palisad Camping 69604 жиналмалы орындық табиғатта жайлы демалысты қамтамасыз етеді. Салмағы небәрі 715 г және жиналмалы құрылымы бар, сондықтан оны жаяу серуендеуге өзіңізбен бірге ала аласыз. Орындық пикник, туризм және балық аулау әуесқойлары үшін пайдалы. Артықшылықтары Орындық тығыздығы 600D тозуға төзімді полиэфирден жасалған, бұл өнімнің беріктігін қамтамасыз етеді. Отыратын материал су өткізбейтін сіңдірумен өңделеді, сондықтан ылғалдан қорықпайды. Диаметрі 16 мм құбырлардан жасалған болат қаңқа 70 кг-ға дейінгі жүктемені көтере алады. Орындықтың бүктелген өлшемдері 430 x 310 x 35,5 мм, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.00886-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.00886-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.715 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.715 кг |
| Өлшемдері | 310 x 290 x 330 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Материал | болат, полиэстер |
| Өлшем | 31 х 29 х 33 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4606800074805 |
- Бағасы: 2 580 ₸

