
Грильді тазалауға арналған щетка, 43 см Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 43 см Palisad Camping 69652 щеткасы — грильді тазалауға арналған құрылғы. Гриль торларын, шашлықтарды және барбекюді тамақ қалдықтары мен көміртегі шөгінділерінен тиімді тазартады. Тазалауды жеңілдететін Т-тәрізді пішіні бар. Бұл пикникте немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтары Болат қылшықтар майдың қалдықтарымен және кептірілген тағам бөліктерімен оңай күреседі.Полипропиленнен жасалған тұтқа ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, ал болаттан жасалған жұмыс бөлігі коррозияға төзімді, бұл щетканың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Ұзартылған тұтқа жету қиын жерлерді тазалауға мүмкіндік береді, сонымен қатар қыздырылған торды тазалау кезінде қолды күйіп қалудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.НВ09.В.00298-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Текстиль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС RU Д-CN.НВ09.В.00298-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.16 кг |
| Өлшемдері | 425 x 140 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | болат, полипропилен |
| Өлшем | 43 қараңыз |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4044996171890 |
- Бағасы: 972 ₸

