
Грильді тазалауға арналған щетка 20 см, 2-і 1-де (щетка, қырғыш) Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Щетка мен қырғыштан тұратын ұзындығы 20 см Palisad Camping 69650 1-де 2 щетка гриль, барбекю және шашлықтарды пісіргеннен кейін тазалауға арналған. Болат қылшықтар өнімдердің бөлшектерін кетіруде тиімді. Қырғыш қатты күйені кетіреді. Қылқалам елде немесе пикникте пайдалы.Артықшылықтарышетина мен қырғыш тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан олар тозуға төзімді.Жұмыс бөлігі коррозияға төзімді, ал пластик тұтқасы ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Бедерлі беті бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл пайдалану жайлылығын арттырады.Тұтқадағы саңылау щетканың ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №0770 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№0770.pdf |
| _пакеттегі ені | 72 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.065 кг |
| Өлшемдері | 200 х 72 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | болат, полипропилен |
| Ерекшеліктері | 2 в 1 (щетка, скребок) |
| Өлшем | 20 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4044996171876 |
- Бағасы: 431 ₸

