
Көпіршіктегі шашлықтар 60 см (6 дана) Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69639 шашлықтарының ұзындығы 60 см, көпіршікті қаптамада 6 дана, грильде ет, балық және көкөністерді пісіруді жеңілдетеді. Олардың арқасында сапалы дайындалған кәуаптан дәм татып, бүкіл компанияны тамақтандыруға болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,5 мм серпімді шашлықтар өнімдердің салмағынан деформацияланбайды, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Шашлықтар жасалатын тот баспайтын болат оларды бірнеше рет жууға және пайдалануға мүмкіндік береді. Бұрандалы тұтқалар шашлықтарды грильге мықтап бекітеді, олардың айналуын болдырмайды. Етті шашлыққа байлау ыңғайлы, өйткені олардың ұштары сүйір болады. Көпіршікті қаптама өнімдерді қауіпсіз сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Жинақ 6 шашлықтан тұрады, бұл шағын компанияға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптамасыз салмақ | 0.075 кг |
| Өлшемдері | 600 х 10 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Болат |
| Өлшем | 60 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон, блистер |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Штрих-код | 4044996171807 |
- Бағасы: 1 549 ₸

