
Барбекюге арналған шпатель 37 см, Camping Palisad тот баспайтын болат
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 37 см, тот баспайтын болаттан жасалған Palisad Camping 69643 барбекю шпательі етті, балықты және көкөністерді грильде немесе грильде пісіруге мүмкіндік береді. Оның көмегімен өнімдерді ыңғайлы және қауіпсіз аударып, алып тастауға болады.Артықшылықтарытот баспайтын болаттан жасалған қалақшаның коррозияға төзімділігі мен беріктігіне қол жеткізіледі.Қалақша қыздырылмайтын ұзартылған тұтқамен жабдықталған, бұл қолдың күйіп қалу қаупін азайтады.Тұтқадағы саңылаудың арқасында шпательді ілулі күйде ықшам сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Түрі | күрекше |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.НВ09.В.00298-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Текстиль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС RU Д-CN.НВ09.В.00298-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 77.5 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.125 кг |
| Өлшемдері | 370 х 77,5 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 37 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4044996171845 |
- Бағасы: 1 013 ₸

