
Барбекю қысқыштары 37 см, Camping Palisad баспайтын болаттан жасалған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 37 см, тот баспайтын болаттан жасалған Palisad Camping 69644 барбекю қысқыштары қолдар мен өнімдердің ластануын болдырмайды. Олардың көмегімен етті, көкөністі, балықты пісіру процесінде ұстауға, алып тастауға және айналдыруға болады. Қысқыштар тағамды грильде немесе грильде қуыру үшін пайдалы болады.Артықшылықтарытағамдық тот баспайтын болаттан жасалған құрылғылар коррозияға төзімділігімен және жоғары ресурстарымен сипатталады.Ұзын тұтқа отпен және ыстық беттермен кездейсоқ жанасу қаупін азайтады.Қысқыштар ыстық заттармен жанасқанда қызбайды, бұл пайдалану қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Түрі | Қысқыштар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.НВ09.В.00298-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Текстиль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС RU Д-CN.НВ09.В.00298-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.195 кг |
| Өлшемдері | 365 х 42 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 37 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4044996171852 |
- Бағасы: 1 179 ₸

