
Тор-гриль 230 x 230 мм, хромдалған, PVC сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 230 х 230 мм, ПВХ тұтқасы бар хромдалған тор-гриль Sparta 69635 — көмірде тағамды қауіпсіз дайындауға арналған ыңғайлы құрылғы. Ол етті, балықты, көкөністерді екі жағынан сапалы және біркелкі қуыруға арналған.Артықшылықтарыжоғары сапалы жоғары сапалы болат тордың беріктігі мен беріктігінің кепілі болып табылады.Жабыспайтын жабын тағамның торға жабысып қалуына жол бермейді.Кең сақина тордың аударылу кезінде кездейсоқ ашылып қалу қаупін болдырмай, оның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Поливинилхлоридтен (PVC) жасалған тұтқаның арқасында тормен пісіруге ыңғайлы, себебі ол қолыңызда сырғып кетпейді және дерлік қызбайды.Тор үлкейтілген тіреуіш өзектермен жабдықталған, сондықтан ол барбекюде сенімді түрде орналасады, ал пісіру процесінде оның бүкіл ауданы пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.24 кг |
| Өлшемдері | 230 х 230 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | сталь, ПВХ |
| Қамту | хромды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4044996171760 |
- Бағасы: 902 ₸

