
БС-950 бензинді генератор, 0.8 кВТ, 230 В, 2 тактілі, 4 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-950 бензин генераторы шағын габариттерімен және салмағы 15,5 кг-мен ерекшеленеді, бұл оны табиғатта, балық аулауда, саяжайда немесе гаражда таптырмас етеді. 0,8 кВТ қуат электр құралын немесе энергияны аз тұтынатын құрылғыларды қосу үшін жеткілікті. 4 литрлік жанармай багы генераторға жанармай құюсыз 4 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Корпус берік пластиктен жасалған, бұл оның зақымданудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Аяқтарда дірілді басатын резеңке төсемдер бар, бұл шуды азайтады. Корпустағы тұтқаның арқасында генераторды тасымалдау және тасымалдау оңай. Корпустағы вольтметрдің арқасында жүйенің кернеу көрсеткіштерін бақылау оңай. Сақтандырғыш шамадан тыс жүктелген кезде қозғалтқышты өшіреді. Оңай техникалық қызмет көрсету үшін штепсельдік кілт пен бұрағыш жинақта әлдеқашан бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 4 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.20758-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94665.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.20758-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 380 х 320 х 350 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 63 см3 |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 1,05 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | екі тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
- Бағасы: 61 320 ₸

