
Дензел VS-90-187, 240 Вт, 6000-11000 айн/мин тербелмелі беттік тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 240 Вт Denzel VS-90-187 ПШМ беттерді құрғақ тегістеу, аршу және жылтырату үшін жарамды. Табанның тербеліс жиілігін реттеу 6000-11000 айн/мин оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 1,5 кг, жұмыс бетінің өлшемі 90х187 мм және платформа жүрісінің өлшемі 1,6 мм болғандықтан, машина үлкен беттерді өңдеуді тиімді жеңе алады. Артықшылықтары: Жұмыс табанының тікбұрышты пішіні бұрыштарда өңдеуге мүмкіндік береді. Жұмыс орнындағы тазалық пен өңдеу тиімділігін кіріктірілген шаң жинау жүйесі қамтамасыз етеді. Арнайы ысырманың арқасында қуат түймесін үздіксіз басып тұрудың қажеті жоқ. Абразивті материалды бекітудің екі түрі қарастырылған: VELCRO бекіткіштері және кәдімгі тегістеу қағазына арналған қысқыштар. Тез және ыңғайлы тазалау - пластик қоқыс жәшігін алу және бөлшектеу оңай. Иілгіш төсемдері бар тұтқа қолға сырғып кетпейді және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Жұмыс табанының металл корпусының арқасында өңдеудің жоғары сапасы. Желінің 3 метрлік кабелі ұтқырлықты және кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді. Жиынтықта тегістеу қағазын тесуге арналған пластина, қосалқы көміртекті щеткалар және тегістеу төсемі бар. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00444-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00444-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 276-Ажарлағыш машиналар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Тегістеуішті бекіту | Velcro |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 240 Сейсенбі |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996172491 |
- Бағасы: 20 740 ₸

